wobo.dkTILBUD

Dele af indholdet på denne side kan være genereret med hjælp fra AI.

You2Toys Bondage Hook
Se flere billeder
You2Toys

You2Toys Bondage Hook

229,00 kr
Annonce Køb her
Fri fragt fra kr. 699Fri fragt fra kr. 699
Hurtig og diskret leveringHurtig og diskret levering
100 dages returret100 dages returret

Beskrivelse

You2Toys You2Toys Bondage Hook. Kategori: BDSM. Pris: 229.00 kr. Hvad gør You2Toys Bondage Hook speciel? Med denne Bondage Hook kan du tage dine bondage-spil til et MEGET dybere niveau! Krogen har en buttplug af aluminium af enden, hvilket gør den oplagt til dyb, stimulerende analsex. Bind et reb i lykken i enden og oplev, hvordan stimulationen bliver dybere og dybere, jo mere du trækker i rebet. Bind f.eks. rebet om halsen og lad buttpluggen sidde i under sex - så kan du altid give rebet et lille hiv, hvis du vil have en dybere stimulation. Mål: 24 cm lang, Ø 3,5 cm på det bredeste og Ø 1,2 cm på det mindste. Den er lavet 100% af aluminium, så den er så godt som umulig at ødelægge. Se også alt vores andet BDSM udstyr. Køb hos You2Toys.

Dele af indholdet på denne side kan være genereret med hjælp fra AI.

Ofte stillede spørgsmål

Hvad er navnet på produktet?

Produktet hedder You2Toys Bondage Hook.

Hvad koster You2Toys Bondage Hook?

You2Toys Bondage Hook koster 229,00 kr.

Hvilket mærke står bag You2Toys Bondage Hook?

You2Toys Bondage Hook er fra mærket You2Toys.

Hvad er EAN / Produktid for You2Toys Bondage Hook?

EAN / Produktid for You2Toys Bondage Hook er 582999.

Hvilken kategori tilhører You2Toys Bondage Hook?

You2Toys Bondage Hook findes i kategorien BDSM.

Hvor kan jeg købe You2Toys Bondage Hook?

Du kan købe You2Toys Bondage Hook hos You2Toys.