wobo.dkTILBUD

Dele af indholdet på denne side kan være genereret med hjælp fra AI.

Lelo Hugo 2 Remote Green
Se flere billeder
Lelo

Lelo Hugo 2 Remote Green

1.479,00 kr
Annonce Køb her
Fri fragt fra kr. 699Fri fragt fra kr. 699
Hurtig og diskret leveringHurtig og diskret levering
100 dages returret100 dages returret

Beskrivelse

Lelo Lelo Hugo 2 Remote Green. Kategori: Prostata Stimulator. Pris: 1479.00 kr. Hvad gør Lelo Hugo speciel? Udforsk anal stimulering med måske markedets mest interessante produkt inden for prostata stimulering! Lelo Hugo er udstyret med to motorer og let bøjet form med et sikkert stop og bred bund for at sidde ordentligt og stimulere mellemgulvet og prostata mest effektivt. Dette giver dig en helt ny oplevelse af stimulering både indvendigt og udenfor. Denne stimulering har potentialet til at øge både intensiteten og varigheden af mandens orgasme med så meget som 33%, ifølge en undersøgelse. Har desuden vundet som bedste produkt i test 2019. Lelo Hugo er udstyret med en innovativ SenseMotion fjernbetjening, hvilket betyder, at denne prostata stav bevæger sig efter, hvordan du holder og vinkler fjernbetjeningen, så du kan følge og bevæge dig sammen med fjernbetjeningen for at ændre Lelo Hugos vibrationer. Lelo Hugo er genopladelig og lavet af 100% medicinsk silikone for størst komfort. Lelo Hugo er skøn både under samleje sammen med en partner eller alene. Brug den sammen med en god vandbaseret glidecreme for større nydelse. Køb hos Lelo.

Dele af indholdet på denne side kan være genereret med hjælp fra AI.

Ofte stillede spørgsmål

Hvad er navnet på produktet?

Produktet hedder Lelo Hugo 2 Remote Green.

Hvad koster Lelo Hugo 2 Remote Green?

Lelo Hugo 2 Remote Green koster 1.479,00 kr.

Hvilket mærke står bag Lelo Hugo 2 Remote Green?

Lelo Hugo 2 Remote Green er fra mærket Lelo.

Hvad er EAN / Produktid for Lelo Hugo 2 Remote Green?

EAN / Produktid for Lelo Hugo 2 Remote Green er 558023.

Hvilken kategori tilhører Lelo Hugo 2 Remote Green?

Lelo Hugo 2 Remote Green findes i kategorien Prostata Stimulator.

Hvor kan jeg købe Lelo Hugo 2 Remote Green?

Du kan købe Lelo Hugo 2 Remote Green hos Lelo.