wobo.dkTILBUD

Dele af indholdet på denne side kan være genereret med hjælp fra AI.

-32%
Cave Master Anal Hook Simple 3
Se flere billeder
Cave Master

Cave Master Anal Hook Simple 3

UDSALG
169,00 kr249,00 kr
Annonce Køb her
Fri fragt fra kr. 699Fri fragt fra kr. 699
Hurtig og diskret leveringHurtig og diskret levering
100 dages returret100 dages returret

Beskrivelse

Cave Master Cave Master Anal Hook Simple 3. Kategori: Analt. Tilbud: nu 169.00 kr. (regalo 32% fra 249.00 kr.) Hvad gør Cave Master Anal Hook Simple 3 speciel? Med denne analkrog/anal hook kan du tage dine bondage-spil til et dybere niveau. Effekten af ​​krogen gør det muligt for brugeren af ​​den at mærke, hvordan den går dybere ind med hver bevægelse. Enden er en helt rund kugle uden en lille spids, hvilket betyder at du skal være ordentligt varmet op i anus inden indsættelse, brug rigeligt med glidecreme efter eget valg. Tilgengæld føles det fantastisk, når den først er der! Den skarpe vinkel gør, at løkken kan ende tættere på ryggen. Løkken gør det muligt at binde reb omkring hænder, hals eller andre områder på kroppen. Mål: 10,2 cm / Ø 2,5 cm / Løkke Ø 4,5 cm. Køb hos Cave Master.

Dele af indholdet på denne side kan være genereret med hjælp fra AI.

Ofte stillede spørgsmål

Hvad er navnet på produktet?

Produktet hedder Cave Master Anal Hook Simple 3.

Hvad koster Cave Master Anal Hook Simple 3?

Cave Master Anal Hook Simple 3 koster 169,00 kr.

Hvilket mærke står bag Cave Master Anal Hook Simple 3?

Cave Master Anal Hook Simple 3 er fra mærket Cave Master.

Hvad er EAN / Produktid for Cave Master Anal Hook Simple 3?

EAN / Produktid for Cave Master Anal Hook Simple 3 er 583962.

Hvilken kategori tilhører Cave Master Anal Hook Simple 3?

Cave Master Anal Hook Simple 3 findes i kategorien Analt.

Hvor kan jeg købe Cave Master Anal Hook Simple 3?

Du kan købe Cave Master Anal Hook Simple 3 hos Cave Master.

Er Cave Master Anal Hook Simple 3 på tilbud?

Ja, Cave Master Anal Hook Simple 3 er sat ned fra 249,00 kr til 169,00 kr – en besparelse på 32%.